«INSHA OSVITA» ПЕРШИЙ АВТОРИЗОВАНИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР КЕМБРИДЖА

- Освітній центр ІНША ОСВІТАтм, перший авторизований освітній центр Кембриджа в Кременчуці та в регіоні. Як на мене, це серйозна заява на успіх та дуже амбіційний проект, згодні?

- Повністю. Наша мета була створити найкращий освітній центр у місті, використовуючи передовий досвід в організації навчання таких країн, як Фінляндія та Великобританія. Поясню: фіни – піонери у сфері освіти, про їхні інноваційні підходи до освіти та приголомшливі результати учнів не написав лише лінивий. Великобританія – це батьківщина англійської мови, століттями набута та відшліфована методика викладання мови, дипломи та сертифікати з найвищим рівнем визнання у всьому світі. Краще мову, ніж там, не знають та не викладають ніде. Ми переймаємо досвід найсильніших, аби бути попереду.

- Ви – освітній центр, а не мовні курси. В чому різниця?

 - В концепції, в меті навчання. Створення освітнього центру ІНША ОСВІТАтм було логічним та закономірним кроком. Вже майже три роки ми успішно допомагаємо вступати українцям у вищі навчальні заклади, школи та коледжі, технікуми та дитячі садки за кордоном. При вступі  є одна спільна вимога – знання державної мови (переважно) тієї країни, в якій знаходиться навчальний заклад.
І що кращі такі знання, то більше з’являється шансів на успіх - шанс бути зарахованим на безкоштовну форму навчання за результатами конкурсу, шанс отримати стипендію або грант від освітніх фундацій, з якими ми співпрацюємо, шанс перемогти у конкурсах, які часто проводять навчальні заклади, та отримати знижку до 50% від річної вартості  навчання. Враховуючи це, і ми, і наші майбутні студенти, і їхні батьки прямо зацікавлені в отриманні дійсно якісних знань та найвищого рівня підготовки саме з мови. Тому ми створили ІНШУ ОСВІТУтм, освітній центр, де спочатку ми з’ясовуємо мету вивчення мови, а потім уже навчаємо цій мові. Ми глибоко переконані, що вивчення мови не може бути процесом в нікуди. Незалежно від вашої кінцевої мети – поглибити чи випередити шкільну програму, отримати роботу мрії в міжнародній корпорації, вступити до Кембриджу, розуміти своїх бізнес-партнерів без перекладача, вільно спілкуватися з другом із Америки, здати іспит IELTS, TOEFL, CambridgeTest, чи просто у вас є великі плани на майбутнє – ми допоможемо досягти її вчасно і з максимальним результатом.
Саме тому ІНША ОСВІТАтм – підготовчий освітній центр, а не мовні курси.

 - Яким мовам будете навчати і як?

- Навчатимемо найбільш популярним у світі мовам – англійській, німецькій, китайській. Взагалі, вважаю, що, хоча китайська і найскладніша мова, але одна з найперспективніших. Навчання китайської – це наш ексклюзив, ми пропонуємо авторський курс від дипломованого філолога саме з викладання китайської мови.
Також будемо навчати польської, на дуже серйозному рівні, тому що 90% наших майбутніх студентів вступають саме до польських навчальних закладів. Польща – наш основний партнер, ми маємо зв’язки з великою кількістю викладачів у найпрестижніших навчальних закладах Польщі. Тому якість знань буде на найвищому рівні. Ми це гарантуємо. Для наших майбутніх студентів - наш авторський літній інтенсив, розрахований на два місяці, розроблений  викладачем-філологом, бакалавром Варшавської Сполечної Академії Наук, в ході якого відпрацьовуватиметься лише корисна лексика, включаючи термінологію з наук, що викладаються на першому курсі практично всіх вищих навчальних закладів Польщі. Додайте до цього безліч корисних порад про студентське життя в Польщі від першоджерела, нестандартний підхід до викладання мови, відсутність вікового бар’єру між студентами та викладачем – і отримаємо такий собі курс підготовки молодого студента до життя в незнайомій Польщі. Інструкція з виживання - як не почувати себе Робінзоном Крузо за кордоном, швидко зорієнтуватися на місцевості, «втертися у довіру» до місцевих туземців тощо (сміється). А якщо серйозно – то будемо формувати декілька груп, по 5-7 студентів у кожній, щоб усі бажаючі мали змогу потрапити. Ваші діти будуть нам вдячні.

 

- Ви зазначали, що використовуєте надбання та передовий досвід фінів щодо організації освітнього процесу. Розкажіть, що саме впровадили.

 - Перше, що ми зробили – це скасували регулярні домашні завдання. Ми просто викреслили такий психологічний бар’єр, як невиконаний урок. Причому це стосувалося не лише дітей, але й дорослих. Ніхто не хотів ніяковіти, виправдовуючи невиконане завдання дома авралом на роботі, поганим самопочуттям, днем народженням бабусі тощо. Але це не означає, що ми не будемо давати завдання для відпрацювання й перевіряти засвоєння знань. Просто відтепер це буде по-іншому.
Тому друге, що ми зробили – перенесли виконання завдань у формат онлайн. Темп нашого життя диктує свої умови, гаджети та технічні засоби дозволяють працювати з інформацією будь-де та прискорюють її аналіз та засвоєння. Тим більш, що зараз сучасних дітей за вуха не відтягнеш від смартфона/ноутбука/планшета/комп’ютера. Якщо не можеш побороти повстання, треба його очолити. З цією ідеєю ми вирішили отримати максимум користі із повальної залежності суспільства від гаджетів. У нас буде онлайн-підтримка навчання. Кожен студент матиме логін та пароль до особистого кабінету, в якому в інтерактивній формі надаватимуться тести, завдання для виконання, різноманітні пояснення, графіки, відео- та аудіоматеріал. У викладача також буде доступ до кабінету студента для перевірки прогресу учня. Отже, контролювати будемо. І так – це дійсно зручно та ефективно! Перевірте самі!
По-третє, ми встановили мету - досягти 80%-го рівня засвоюваності навчального матеріалу протягом уроку. І робитимемо все для цього. Це також запозичення від способу організації освітнього процесу в Фінляндії. Це наша унікальна методика, тому що ефективний урок – не той, який триває довше за часом, а той, протягом якого із 20 нових слів ти засвоюєш 16. І це є результат.

 - Ви навчатимете мовам по-іншому. Викладачі у Вас також будуть інші?

 Абсолютно. Наші викладачі будуть постійно в тонусі. Вони тренуватимуть свої професійні навички, як ви м`язи у спортзалі. Регулярно, вперто і з усією відповідальністю разом із методистом від Кембриджа. Вони – найкращі у своїй справі, дипломовані філологи з вищою освітою, які пройшли авторизацію Кембриджа як викладачі та мають міжнародні сертифікати. Вони навчають не просто розуміти мову, а й говорити, говорити без акценту, вільно і так, що вас обов’язково зрозуміють як у Лондоні, так і в Бейнджині. Вони знають, як буде «вихухоль» на різних мовах світу, як риба у воді почуваються у граматиці, з ними можна випити чаю і поговорити на будь-які теми. Вони – інші, тому вони – наші.

- Ви підготували багато безкоштовних заходів у центрі ІНША ОСВІТАтм для своїх відвідувачів. Ви пропонуватимете це на постійній основі?

 - Ми любимо своїх студентів абсолютно безкоштовно (сміється). Ми створили особливу атмосферу в нашому центрі: це є місце, де знаходять нових друзів та дізнаються про цікаві речі першими, зустрічаються за філіжанкою англійської чи польської, де пахне кавою та дуже затишно.  Для своїх студентів  ми підготували цілий перелік того, чим можна скористатися в нашому центрі безоплатно:

-Безкоштовний перший урок (постійно)

- Безкоштовні тестування на визначення рівня мови (постійно)

- Виконання шкільних завдань з іноземної мови (субота-неділя) 

- Сучасні учбові класи, повністю технічно оснащені

- Розмовні клуби з носіями мови (постійно)

- Граматичні, читальні клуби, кіносеанси (постійно)

- Різноманітні цікаві заходи (квести, Мафія, тренінги, коуч-сесії тощо постійно)

- ІНША ОСВІТАтм   дійсно відрізняється за своїм форматом. Ви виконали значну роботу. Як керівник та ідеолог цього бренду (торгова марка зараз на стадії реєстрації), поділіться планами на майбутнє та рекомендаціями своїм майбутнім студентам.

-    ІНША ОСВІТАтм  - це пілотний проект, який з’являється першим саме в Кременчуці. У планах – розбудова мережі подібних освітніх центрів по Україні, та повне перезавантаження організації освітнього процесу в окремому сегменті послуг. Ми маємо бути сучасними, отримувати нові знання та навички, аби бути успішними. Це стосується кожного. Знання іноземної мови зараз – це необхідність. Ви швидше зараз здивуєте незнанням мови, аніж її володінням. Тому навчайтеся корисному, тренуйте не тільки тіло, а й пам'ять, будьте цікавими для оточуючих, розширюйте своє коло знайомств – і все можна зробити в нашому освітньому центрі. ІНША ОСВІТАтм  - це найсильніші викладачі, найкрутіші мови, найкомфортніші класи, найновіші методики, найкращі результати. Будемо знайомі!

м. Кременчук, вул.Соборна 15/42, ТЦ "МЕГА", 4 поверх

www.inshaosvita.com.ua

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus