FITzone: якщо хочеш – зможеш

FITzone: якщо хочеш – зможеш

Наш журнал регулярно звертається до теми краси, ошатності та здоров'я. Тому в 3 за березень цього року було опубліковано розлогу статтю про діяльність клубу здоров'я FITzone. Але тоді в ній основна увага була зосереджена на Zumbi як емоційному засобі для поліпшення фізичної форми та втраті зайвої ваги тих, хто дбає про свій фізичний стан.

Тоді ж було оголошено про старт нового проекту Fitness reForma.
Його ідейним натхненником стала керівник проекту, сертифікований тренер-дієтолог Наталія Волторнист. Ця креативна молода дiвчина - просто справжнє джерело цікавих ідей і бажання наповнити життя кременчужанок  новим змістом.
Адже турбота про свій зовнішній вигляд і внутрішній стан організму - це не лише зміна життєвого шляху, а й нелегка щоденна робота. Іноді вона потребує кардинальних змін, психологічного та фізичного навантаження. Бо коригуються звички, режим харчування тощо. Зазвичай на заваді стають лінощі та пошуки непереконливих причин не зайнятися самим собою.
Тому Наталія наголошує, що рішення про участь у проекті має прийматися усвідомлено і раз на весь час його проходження. Тож коли набрали групу, перша розмова була серйозною і принциповою.
Не менш важливою стала і лекція зі зміни режиму харчування, започаткування харчового щоденника, в який мають заноситися записи про їжу, котру вживають учасниці протягом дня.
Протягом проекту учасницi мали чотири тренування на тиждень, iз них три групових, а саме: ZUMBA, силове заняття, Aerobica та одне iндивiдуальне силове заняття. Завдяки рiзним режимам занять результат досягався швидше та не було звикання м'язiв до однотипного режиму навантажень.
Отже, тренування протягом тижня були насиченими і продуктивними.
Перемогу в цій нелегкій боротьбі за своє здоров'я здобула пані Алла. Економіст за освітою, вона зараз займається вихованням девятирічної доньки, зовсім не випадково потрапила до програми і поставилася до участі в ній дуже відповідально. Зрозуміло, що й досягнення її не випадкове. Вона здобула перемогу, схуднувши на 11 кілограмів. Нагородою їй стали не лише позитивні зміни в загальному стані здоров'я, а й подарунковий сертифiкат на 36 занять у фітнес-клубі.

- Алло, що Вас спонукало прийти на цей проект: бажання схуднути чи проблеми зі здоров'ям?

- Скоріше, проблеми зі здоров'ям – боліли суглоби, спина. А вже паралельно з цим виникло бажання схуднути, щоб відчути легкість ходи та красу постави.

- Чи легко Вам дісталася перемога?

- Я б так не сказала. Спочатку було дуже важко: боліли всі м'язи, руки, ноги, виникало бажання полежати, а не йти на заняття, але через силу я піднімалася і знов отримувала всі фізичні навантаження від своїх тренерів. Знаєте, навіть ZUMBA - наче звичайний танок, а спробуйте його станцювати і зрозумієте, що це зовсім не просто. Але у нас склався дружний і веселий колектив, ми підтримували один одного, допомагав і індивідуальний підхід тренерів. Наприклад, у мене хворе коліно І тренер Наталія враховувала це, підбираючи для мене вправи.

- Алло, з позиції Вашого досвіду скажіть, які складові стали визначальними в здобутті Вами перемоги?

- Їх дві, хоча ні, скоріше, три. Перша - особисте непорушне бажання. Друга, і дуже важлива, - це підтримка родини. Не кожен чоловік погодиться на відсутність дружини вдома по 2-2,5 години чотири рази на тиждень. Не кожен не насміхатиметься чи не перешкоджатиме в режимі харчування. Мій чоловік та донька навіть вирішили харчуватися разом зі мною - продуктами, які для мене визначила тренер – овочами, рибою, фруктами, легким м'ясом. І остання складова: треба мати силу волі довести справу до кінця. Тоді й досягнеш результату.

ТРИВАЄ набір у проект «Fitness reForma», старт 11 вересня, Тел. 098-038-89-59

- Пані Наталіє, чи продовжите Ви  проект схуднення?

- Так. Плануємо зробити його сезонним – до літа та Нового року. Зараз іде набір у групу, яка почне працювати з 11 вересня, тож чекаємо на всіх бажаючих. Фішка нашого проекту в тому, що всі заняття різняться між собою, тому не виникає звикання, не дратує одноманіття.
Нагадую, наш клуб знаходиться у провулку Героїв Бреста. Зал для занять оздоблено усім необхідним як для силових занять, так і для танцю та аеробіки.
Ми з нетерпінням чекаємо на всіх бажаючих подбати про своє здоров'я, красу і гарний настрій.

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus