Батько + Син - чудова традиція у барбершопі

чудова традиція у барбершопі

ОСОБЛИВОСТІ ПОСЛУГИ БАТЬКО + СИН

Коли в родині є хлопчик, то важливо, щоб саме батько ставав для нього першим прикладом у житті. Якщо  тато буде уважно ставитися до своєї зовнішності,  це дозволить синові брати з нього приклад і прагнути завжди виглядати привабливо і охайно. Стрижка Батько + Син у Кременчуці - позитивний приклад батька для своєї дитини.
Багато батьків стикаються з такою проблемою, що хлопчики підліткового віку не стежать за своєю зовнішністю, і щоб змусити їх зробити стрижку, потрібно докласти максимум зусиль. Послуга Батько + Син у барбершопі дозволить цього уникнути. Хлопчик, навчений із самого дитинства походам у «цирюльню» разом зі своїм батьком, у подальшому своєму житті вже сам  визначатиме, коли має зробити стрижку. Послуга Батько + Син у барбершопі «Golden Cut» у Кременчуці дозволить татові і його синові будувати довірливі відносини, які супроводжуватимуть їх протягом усього життя.

У кожній родині, де є син, батько мусить подавати йому приклад. Лише в сім'ї можна створювати традиції, яких у своєму подальшому житті дитині захочеться дотримуватися. Чудовою традицією для батька і сина в Кременчуці може стати похід у барбершоп. Турбота про свою зовнішність на прикладі батька у хлопчика може з'явитися з самого раннього віку і бути присутньою в його житті протягом довгих років. Якщо необхідна чоловіча стрижка в такому місті, як Кременчук,  слід звертатися до справжніх професіоналів своєї справи, які працюють у барбершопі «Golden Cut».

У нас є велика кількість послуг, серед яких і чоловіча стрижка Батько + Син. Похід до нас може перетворитися на чудову традицію для тата і його сина. У такого походу є велика кількість переваг, серед яких:
- спільне проведення часу, а батько подає синові хороший приклад, щоб він уважно ставився до своєї зовнішності;
- створення нових сімейних традицій;
                                               - син і  батько краще пізнають один одного.

Барбер - майстер суворого шику

Барбер - фахівець, який робить із звичайних чоловіків красенів. Це чоловічий перукар, цирульник. Щоб голити, щоб стригти, треба володіти грацією, вишуканим смаком. Здригнеться рука, подряпаєш шкіру, щипнеш підборіддя, надріжеш губу - пиши пропало. Щоб поголити, нехай навіть частину обличчя, причому бездоганно, треба мати сміливість, неспішність, стиль і артистичність! 
Саме тому барбершоп «Golden Cut» відкрив свою школу, де навчає майстерності барбера: моделювання борід і стрижки вусів, класичних та гостромодних зачісок, фарбування волосся.
Роботи наших учнів найякісніші і позитивні, бо кожен має окрему увагу майстра, а також 90% практики з нашими моделями. Учні вивчають теорію, якої немає в Інтернеті. Отож, запрошуємо  до нас на навчання! 

 

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus