Стиль жизни
ЕМФІТЕВЗИС

ЕМФІТЕВЗИС

Коли бізнес стикається з обмеженнями, обов'язково знайдуться інші шляхи вирішення проблеми. Так сталося і з мораторієм на продаж землі сільськогосподарського призначення, - питанням, багато років актуальним для агросектору України. Рішення, що дозволяє тимчасовому землекористувачу отримати можливість використовувати землю як економічний актив - продати своє право користування ділянкою або взяти під нього кредит, існує вже кілька років, залишаючись terra incognita для більшості аграріїв.


Nikola Tesla від Elica вже на виставці Resolut

Nikola Tesla від Elica вже на виставці Resolut

Кухонна витяжка є невід’ємною частиною сучасної кухні. Вже давно її можна вішати на стіну, вмонтовувати у шафу та навіть стелю. Дизайнери успішно працюють над її зовнішнім виглядом, а інженери вдосконалюють технології. Але від самого винаходу і до недавніх часів по-справжньому вражаючих стрибків у еволюції витяжки не було. До тих пір, доки варильна поверхня і витяжка не стали одним цілим.


Годинники Anne Klein -

Годинники Anne Klein - "Повсякденний шик" американської класики

Дизайнер і засновниця одного з найвідоміших американських брендів Anne Klein, Ханна Голофскі, народилася в Нью-Йорку в 1923 році. У 1937 р вона вступила в Нью-Йоркську школу дизайну, де вивчала моду. Застосування своїм знанням Анна Кляйн знайшла в 1948 році, коли разом зі своїм чоловіком Беном Кляйном створила першу компанію Junior Sophisticates, орієнтовану на молодіжну моду.


Дизайн кухні - справа професіоналів

Дизайн кухні - справа професіоналів

Нещодавно мене запросили на об’єкт, де Власник у відповідь на мої поради щодо його кухні, висловив своє невдоволення зауваженням: «Хто платить, той і замовляє музику!». Я згоден з цими словами. І впевнений, що він легко знайде виробника кухні, який його влаштує, серед безлічі тих, хто обіцяє виконати найсміливіші фантазії Замовників. Можливо, Ви теж вважаєте цей принцип вищим проявом піклування. Але я з цим зовсім не згоден. І ось чому.


Особливості складання попереднього договору

Особливості складання попереднього договору

У законодавстві України відносини з укладення попередніх договорів регулюються Цивільним кодексом України, зокрема ст.635, з урахуванням особливостей, передбачених нормами глави 20 Цивільного кодексу України.


Кононенко Ольга - дипломований сексолог, практичний психолог у методі транзактного аналізу, консультант у методі Позитивної психотерапії

Кононенко Ольга - дипломований сексолог, практичний психолог у методі транзактного аналізу, консультант у методі Позитивної психотерапії

Кононенко Ольга - Дипломований сексолог, практичний психолог у методі транзактного аналізу, консультант у методі Позитивної психотерапії, Член Європейської та Української Асоціації транзактного аналізу. Досвід в індивідуальному і сімейному консультуванні та психотерапії.


Аксесуари для розумного використання простору на кухні

Аксесуари для розумного використання простору на кухні

Правда у тому, що створювати кухню для невеликого простору значно складніше, ніж для великих приміщень. Тому таку роботу слід доручати лише досвідченому дизайнеру. Хтось, можливо, вважає, що для крихітної кухні у 5 або 7 квадратних метрів мої принципи безпеки, комфорту, довговічності та натхнення не діють. Але це не так. І доказом цьому є багато моїх виконаних проектів саме для таких випадків, де Замовники вже насолоджуються роботою на своїй кухні замість того, щоб жалітися на її невелику площу.


Ірина Лінькова: ДІТЯМ ПРО ПРАВА

Ірина Лінькова: ДІТЯМ ПРО ПРАВА

Дитинство – найважливіший період у житті кожної людини. Саме в цей час вона формується фізично, психічно, інтелектуально, набуваючи усіх необхідних знань, умінь і навичок. У більшості випадків якість дитячих років визначає якість усього подальшого життя людини.


FITzone: якщо хочеш – зможеш

FITzone: якщо хочеш – зможеш

Наш журнал регулярно звертається до теми краси, ошатності та здоров'я. Тому в № 3 за березень цього року було опубліковано розлогу статтю про діяльність клубу здоров'я FITzone. Але тоді в ній основна увага була зосереджена на Zumbi як емоційному засобі для поліпшення фізичної форми та втраті зайвої ваги тих, хто дбає про свій фізичний стан.


«INSHA OSVITA» ПЕРШИЙ АВТОРИЗОВАНИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР КЕМБРИДЖА

«INSHA OSVITA» ПЕРШИЙ АВТОРИЗОВАНИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР КЕМБРИДЖА

Про те, де можна стати володарем сертифіката Кембриджа в Кременчуці, про 120 квадратних метрів сучасного освітнього простору, що кардинально змінить Вашу уяву про навчання, про те, чому їх обожнюватимуть школярі та за що дякуватимуть батьки, ми поговорили з керівником Першого авторизованого освітнього центру Кембриджа у Кременчуці (INSHA OSVITA) Юлією Цибульською.


Батько + Син  -  чудова традиція у барбершопі

Батько + Син - чудова традиція у барбершопі

У кожній родині, де є син, батько мусить подавати йому приклад. Лише в сім'ї можна створювати традиції, яких у своєму подальшому житті дитині захочеться дотримуватися. Чудовою традицією для батька і сина в Кременчуці може стати похід у барбершоп. Турбота про свою зовнішність на прикладі батька у хлопчика може з'явитися з самого раннього віку і бути присутньою в його житті протягом довгих років. Якщо необхідна чоловіча стрижка в такому місті, як Кременчук, слід звертатися до справжніх професіоналів своєї справи, які працюють у барбершопі «Golden Cut».