Бренд «Sweet Art» - постачальник солодкої насолоди № 1.

Бренд «Sweet Art» - постачальник солодкої насолоди №1.

Бренд «Sweet Art» - кондитерська студія, яка створює геніальні десерти макарон – французькі тістечка із ніжної мигдалевої серцевинки з хрусткою скоринкою і начинкою, що тане у роті.
Місія «Sweet Art» - турбота про наших улюблених клієнтів через створення якісних європейських десертів за класичними рецептами відомих французьких кондитерів.

Що таке macaron?

Якщо говорити стандартними кондитерськими термінами, то це поєднання італійської меренги з оригінальною начинкою із шоколаду, вершків, фруктових пюре і багатьох інших смаків.

А якщо подивитися на macaron з точки зору особистого знайомства - складно описати словами емоції, які відчуває людина, що вперше куштує макарон.

Це насолода! Це ніжна ароматна начинка ув'язнена в тендітних мигдалевих обіймах! Це оригінальний смак, який порадує найвимогливіших гурманів і змусить їх заплющити очі від задоволення!

Тістечко макарон має широку лінійку смаків - від класичних карамельних та шоколадних до фруктових і екзотичних.

Та все ж, не кожен кольоровий бутербродик можна назвати гордим ім'ям macaron. Наша команда з цим зіткнулася, коли перший раз зацікавилася цими ласощами. Перепробувавши величезну кількість макарон, ми відчули різні емоції. Була і радість, і захоплення від такої яскравої палітри смаків і кольору, але при цьому було і розчарування від неякісного продукту, що траплявся.

Тому ми вирішили, що просто зобов'язані досконально вивчити цей продукт, навчитися всім тонкощам його створення і подарувати цей шедевр Вам. І собі, звичайно ж.

І команда кондитерської студії «Sweet Art» з цим завданням впоралася на відмінно.

Наш шеф-кондитер закінчив практичний курс школи французького кондитера Бруно Лаффарге, опанував усі необхідні кондитерські прийоми і дізнався секрети європейських майстрів.

І тепер ми створюємо цей вражаючий десерт спеціально для вашого задоволення.

Чому вам варто звернутися до нас?

Тому що, головне і неухильне правило для нас - якісний продукт, саме тому економія відсутня в принципі.

Ми готуємо макарон з натуральних продуктів зі всього світу : мигдалевого борошна з каліфорнійського мигдаля, бельгійського шоколаду, пюре свіжих фруктів, ванілі з острова Мадагаскар. Усі складові проходять ретельну перевірку і контроль особисто шеф-кондитером.

Також команда кондитерської студії "Sweet Art" складається з фахівців, які мають за своїми плечима більше 20 років досвіду роботи на великому кондитерському підприємстві, де ми придбали необхідні знання по санітарії і організації технологічних процесів.

Завдяки поєднанню цих чинників, ми з упевненістю можемо сказати, що вміємо робити якісний продукт.

Один дзвінок - і заповітна коробочка у вас в руках!

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus