Кабінет апаратної косметології Яни Остапенко

Це процедура, що  являє собою вплив спеціальним апаратом на проблемні зони. Користь від застосування кавітації величезна. Наразі вона є однією з найбільш популярних і ефективних методик для схуднення. За своєю результативністю її можна порівняти з ліпосакцією, але вона має перед нею низку переваг.
Крім цього, з її допомогою можливе виправлення неякісно проведеної операції ліпосакції. Ця процедура допомагає не лише прибрати жир у проблемних місцях, а також позбутися  целюліту.
До незаперечних переваг цього методу відносять: гарантоване позбавлення від жиру в проблемних зонах; поліпшення стану шкіри, підвищення її еластичності; відсутність реабілітаційного періоду; відсутність гематом; відсутність пошкоджень шкіри; збереження чутливості.

 

RF-ліфтинг є альтернативним методом пластичної операції. Хірургічна підтяжка передбачає «відрізання» зайвої шкіри, при цьому дерма не змінює свої якісні характеристики, тобто залишається в'ялою і тонкою.
 Щоб наростити нову шкірну матрицю, необхідна стимуляція волокон колагену зсередини. Для такої мети і був розроблений метод радіохвильової підтяжки шкіри.
RF-імпульси, проходячи через тканини і зустрічаючи опір, викликають розігрів тканинних структур до 65 0С, зокрема колагену і еластину. Молекули колагену згортаються в щільні спіралі, забезпечуючи шкірі потужний ліфтинг-ефект. Крім того, бездротовий вплив запускає в підшкірно-жировій клітковині процес ліполізу, внаслідок якого жир розщеплюється на гліцерин і жирні кислоти.
Показанням до проведення процедур є:  жирові відкладення у проблемних зонах;  целюліт;  розтяжки;  втрата пружності шкіри;  обвисання шкіри у проблемних місцях.

 

Це один з найефективніших методів боротьби з целюлітом. Вакуумний масаж має глибокий благотворний вплив не тільки на шкіру, але і на весь організм. Він підсилює потік крові, а отже, покращує насичення тканин киснем і поживними речовинами; підсилює потік лімфи, внаслідок чого поліпшується виведення зайвої рідини і токсинів із тканин; розслаблює м'язи; покращує роботу потових і сальних залоз; активує фібробласти, стимулюючи тим самим вироблення колагену і еластину в шкірі; прискорює процес розщеплювання жирів;  має імуномодулюючий вплив;  володіє знеболювальною дією.
Таким чином, вакуумний масаж має не лише естетичний, але й лікувальний ефект.

 

Вакуумний масаж з радіоліфтингом - висока ефективність методу обумовлена сумарним впливом фізичних факторів: біполярної RF-енергії та вакуумного масажу. Таке поєднання багаторазово підсилює вплив на шкіру і підшкірно-жировий шар, для видалення жирової тканини, дренажу, підтяжки шкіри і м'язів - забезпечує миттєві видимі результати усунення локальних жирових відкладень, відновлення тонусу ослабленою в'ялою шкірою, а також зовнішніх ознак целюліту і розтяжок.
Завдяки нагріванню енергія RF глибоко проникає в сполучну тканину, збільшує енергетичний обмін у тканинах і насичення клітин киснем. Вакуум дозволяє глибоко проникати енергії RF у тканини (на глибину від 5 до 15 мм). У той же час вакуум ефективно розщеплює підшкірний жир, посилюючи лімфодренаж, покращує обмін речовин і зменшує розмір жирової тканини, значно покращує контури тіла.
Вакуумна система в комбінації з радіочастотним ліфтингом натягує і розправляє шкіру, підвищуючи її еластичні властивості і здійснює потужний масаж підшкірної клітковини.

Кабінет апаратної косметології Яни Остапенко  

вул.Шевченка, 2Б, Тел. +38(096)563-73-07
e-mail: yan-83@bk.ru

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus