В студії масажу В'ячеслава Мухортова кременчужан навчить оздоровлюватись, худнути та розслаблятися по-cучасному висококваліфікований персонал.

В студії масажу

В'ячеслава Мухортова

кременчужан навчить оздоровлюватись, худнути та розслаблятися по-cучасному висококваліфікований персонал.

 

Професійний лікар-реабілітолог, член асоціації масажистів України розповів про 

новітні технології, які стали доступними кременчужанам у студії масажу В'ячеслава 

Мухортова.Спеціалісти студії масажу В'ячеслава Мухортова продовжують оволодівати найновішими технологіями реабілітації, схуднення та рефлексотерапії.
Про новинку студії журналу «ЭЗ» розповів один із засновників студії, лікар-реабілітолог В'ячеслав Мухортов.

- В'ячеславе, розкажіть про те, які послуги стали доступними для мешканців міста.

- Ми дійсно постійно намагаємося вдосконалюватися і якомога якісніше обслуговувати наших клієнтів. Тепер відвідувачі нашої студії можуть спробувати один із напрямів рефлексотерапії - електропунктуру, при якому вплив на біологічно активні точки людини здійснюється за допомогою електричного струму низької та високої частоти.

- Яких результатів можна досягти за допомогою електропунктури?

- Після сеансів у більшості випадків нормалізується загальний стан людини - вона стає активнішою, працеспроможнішою. Електропунктура допомагає впоратися з різними больовими симптомами, спастичними станами, підвищує тонус ослаблених м'язів та органів, стимулює імунітет, а також сприяє лікуванню хронічних захворювань. Показано людям будь-якого віку і при будь-яких складнощах у роботі опорно-рухового апарату.

- Електропунктура, це ж щось схоже з голковколюванням?

- Не зовсім. Метод електропунктури має переваги перед звичайним голковколюванням, бо він не травматичний, стерильний і дає можливість точно впливати на необхідну точку. За необхідності електропунктура може бути використана як мікроелектрофорез, коли в активну точку ще й вводиться лікарський препарат. Можна застосовувати її як окрему терапевтичну процедуру або як ефективне доповнення до різного виду масажних процедур, таких як: масаж шийно-комірцевої зони, лімфодренажний масаж, загальний масаж, масаж спини і т.д.

- У вашій студії клієнти можуть пройти і процедуру лімфодренажу! Це ж дуже зручно та дуже корисно.

 - Звичайно. Однією з процедур, яка може поліпшити загальний стан людини, а також зовнішній вигляд, є лімфодренаж. Під час процедури з організму виводиться зайва рідина, яка накопичується в міжклітинному просторі тканин організму. Справа в тому, що рідина накопичується внаслідок порушень функції лімфатичної системи. Хронічні захворювання, стреси, стиль життя, екологія - фактори, які впливають на діяльність усіх органів і систем людського організму. В результаті певних збоїв лімфа повільно курсує по лімфатичних судинах і затримується в них, що призводить до інтоксикації. Переповненість тканин лімфою позначається і на зовнішньому вигляді: шкіра втрачає колишню пружність, стає в'ялою, проявляється целюліт. Процедури лімфодренажу допоможуть позбутися шлаків і токсинів, а це сприятиме зникненню набряків, запалень, мішків під очима і целюліту в проблемних зонах.

- Можна сказати, що вже після першого сеансу лімфодренажу результат буде, як то кажуть, налице.

- Так, уже після першої процедури лімфодренажу помітні поліпшення як зовні, так і внутрішньо. Пацієнт відчуває легкість, внутрішнє тепло, приплив енергії і бадьорості. Поступово зменшуються набряки, а згодом зникають зовсім. Для стійкого результату рекомендується проводити від 8 до 12 процедур, хоча їх кількість залежить від складності захворювання і виду обраної процедури.

- Які ще способи корекції фігури доступні клієнтам студії масажу В'ячеслава Мухортова?

- Є безліч способів корекції фігури і одним з найбільш ефективних, який, до слова, застосовуємо і ми, є обгортання із застосуванням косметичних засобів «Guam». Вони розробляються виключно на основі натуральних компонентів і допомагають боротися з целюлітом, набряком, в'ялістю шкірних покривів. Обгортання стимулюють індивідуальні можливості організму людини. До складу унікальних водоростей для обгортання включені вітамінні комплекси, мінерали, протеїни, жири, морська сіль і глина, масла ефірного типу і екстракти рослинного походження. Всі вони, як свідчать відгуки, були відомі своїми активними властивостями у боротьбі проти целюліту.

- Для чого проводиться процедура обгортання?

 - Результат обгортання - підвищення тонусу шкірних покривів: посилення еластичності, пружності шкіри, активне живлення та зволоження шкіри, оздоровлення організму, позитивний лікувальний ефект вікових проявів на шкірі, виведення з організму шлаків і токсинів. Насичення шкіри вітамінно-мінеральним комплексом. Зменшення набряків. Зняття стресів і напруги м'язів.

Не можу не запитати про те, що хвилює чи не кожну жінку – схуднення та оздоровлення.

- У цьому плані кременчужанки можуть бути спокійні. Фахівці нашої студії масажу освоїли техніку п'ятиступеневої системи схуднення. Це дуже дієва і чарівна процедура, яка займає всього 3-3,5 години. Схуднути можна завдяки правильно підібраним технікам і етапам, які включають в себе лімфодренажний і авторські масажі, ексфоліацію, медовий детокс і обгортання для тіла. Дані види технік необхідні для отримання високого і довготривалого результату. Процедура рекомендована як жінкам, так і чоловікам, тим, хто бажає в короткі терміни позбутися  зайвої пари сантиметрів, підтягнути в'ялу шкіру, позбутися набряклості і при цьому не травмувати організм і змусити його працювати правильно.


studiamassaja
  


groups/studiamassaja


studiamassaja


studiamassaja.com


+38 (098) 758 84 55

Читайте также
комментарии
comments powered by Disqus