Красота
В студії масажу В'ячеслава Мухортова кременчужан навчить оздоровлюватись, худнути та розслаблятися по-cучасному висококваліфікований персонал.

В студії масажу В'ячеслава Мухортова кременчужан навчить оздоровлюватись, худнути та розслаблятися по-cучасному висококваліфікований персонал.

Спеціалісти студії масажу В'ячеслава Мухортова продовжують оволодівати найновішими технологіями реабілітації, схуднення та рефлексотерапії. На сьогоднішній день клієнти студії отримали можливість худнути та розслаблятися по-модному. Про новинку студії журналу «ЭЗ» розповів один із засновників студії, лікар-реабілітолог В'ячеслав Мухортов.


Студія «Шёлк»: апаратна косметологія  - шлях до краси без хірургічного втручання!

Студія «Шёлк»: апаратна косметологія - шлях до краси без хірургічного втручання!

Кожна жінка хоче бути гарною. З недоліками зовнішності ми стикаємося у будь-якому віці – це може бути акне у підлітків, у дам більш зрілого віку – зморшки та інші ознаки старіння. Але все це з легкістю приберуть косметологи за допомогою  апаратних технологій та доглядової професійної косметики.


Покриття від Глянець - верх майстерності

Покриття від Глянець - верх майстерності

Хто не чув про те, що верх майстерності - це покриття, яке носиться шість тижнів, і при цьому майже не видно, як зростає нігтьова пластина, а з нею і покриття?Весна – час оновити обличчя!

Весна – час оновити обличчя!

«При корекції губ важливо правильно передбачити, наскільки вони після цього відкриватимуть ясна! Це треба робити до процедури, а не потім»


«МАРІЯ АРТ-СТУДІО» - З чого починається манікюр?

«МАРІЯ АРТ-СТУДІО» - З чого починається манікюр?

Обовʼязково - з ретельної підготовки інструменту! Це цілий комплекс дій, розділений на етапи очищення й обробки інструменту. Ми вважаємо, що це - найголовніше в нашій професії. Сутність всіх етапів очищення, дезінфекції, стерилізації та зберігання манікюрного інструменту зводяться лише до одного - здоров'я майстра і клієнта.


В'ячеслав Мухортов - масажист-реабілітолог, рукам якого довірилися Кайлі Міноуг і багато зірок українського шоу-бізнесу.

В'ячеслав Мухортов - масажист-реабілітолог, рукам якого довірилися Кайлі Міноуг і багато зірок українського шоу-бізнесу.

Спеціаліст, без перебільшення, європейського рівня нещодавно відкрив у Кременчуці власну студію масажу, зробивши тим самим якісні послуги доступними для містян. Сьогодні В'ячеслав розповідає нам про свої авторські методики масажу і про те, як бажання допомагати дорослим і дітям може стати кар'єрою.


«Марія Арт-студіо»

«Марія Арт-студіо»

Проблеми краси і здоров'я волосся були актуальними завжди. Історія лікування волосся йде вглиб століть. Ще в стародавньому Єгипті одним із найкращих засобів по догляду за волоссям була мазь на основі жиру лева, а в Україні використовували відвар кропиви, березового листя, хвоща для ополіскування волосся і шкіри голови, пізніше стали готувати масляні витяжки з коренів лопуха.


  «NAIL ART STUDIO»

«NAIL ART STUDIO»

Самым главным украшением женщины, безоговорочно, является аккуратный маникюр. Браслеты, кольца, татуировки, рисунки хной выглядят нелепо, если ногти неухоженные. В недавнем прошлом достаточно было просто обрезать лишнее, придать форму и покрыть ногти лаком. Сегодня процесс ухода за руками превратился в искусство, а разнообразие форм, текстур, рисунков просто поражает. В наше активное время колоссальное развитие получила индустрия красоты, в частности ее маникюрная отрасль. Среди салонов и мастеров возникает жесткая конкуренция. Поэтому используются для привлечения клиентов различные рекламные подходы, скидки и акционные предложения. В широком ассортименте предложений можно просто растеряться. У многих людей возникает проблема выбора. Где лучше сделать маникюр и кому доверить свои ручки? Что лучше выбрать - солидный салон красоты или профессионального мастера?


«Аметрин»: будьте неповторимыми!

«Аметрин»: будьте неповторимыми!

Аметрин – это пример гармонии и удачного сочетания двух драгоценных минералов: аметиста и цитрина, подаривших миру этот чудесный камень. Еще 100 лет назад никто и не знал о его существовании, да и сегодня камень можно встретить далеко не в каждом ювелирном салоне. Торговый дом «Аметрин», подобно камню, который дал ему столь звучное имя, старается предложить своим покупателям только самые необычные и неповторимые драгоценности, поражающие воображение современным и стильным дизайном, а глаз – гармонией удачного сочетания. О современных тенденциях в ювелирной моде и эксклюзивных украшениях мы расспросили Алину Бондур, директора торгового дома «Аметрин».


«Меланж» - мы знаем правду красоты

«Меланж» - мы знаем правду красоты

Мастера нашего салона красоты "Меланж" творят чудеса в течение всего нескольких минут, дают возможность всем обрести красоту и гармонию. Предоставим нашим клиентам уверенность в себе для достижения ими самых амбициозных целей!